;
  • Obecnie brak na stanie
Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC)
search
  • Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC)
  • Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC)
  • Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC)
Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC)
Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC) Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC) Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC)

Choinka sztuczna sosna himalajska mix (PE + PVC)

500,00 zł
Brutto
Wysokość: 120 cm
Ilość
Obecnie brak na stanie

Królowa każdego lasu i zagajnika - choinka. Drzewo dostojne i urzekające w swojej prostocie. Sosna himalajska pe/pvc z pewnością wprowadzi do Twojego wnętrza świąteczną magię i ciepło. Nasza choinka hybrydowa łączy w sobie czar natury i nowoczesność użytych technologii.

Celebrowanie Bożego Narodzenia z całą rodziną przy naszej choince będzie dla Ciebie radosnym wspomnieniem na lata. Drobne, miłe w dotyku igiełki o srebrno szarej barwie, nadają choince niepowtarzalnego charakteru. Bardzo trudno jest odróżnić ją od naturalnego drzewa występującego w lasach. Jesteśmy pewni, że wybierając sosnę himalajską wszyscy Twoi goście będą czuć się przy niej doskonale i wyjątkowo.

Wysoką jakość sosny uzyskujemy, dzięki zastosowaniu nowoczesnych i trwałych materiałów do jej produkcji. Sosna himalajska pe/pvc zrobiona jest z polietylenu PE w połączeniu z PVC. Dla Ciebie oznacza to, że nasze choinki hybrydowe zapewniają wyjątkową jakość choinek sztucznych PE w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Te dwa wysokogatunkowe materiały pozwalają na stworzenie choinki hybrydowej, która wypełniona jest od środka gałęziami foliowymi a wykończenie frontów koron pokrywa polietylen. Po rozłożeniu choinki widoczne są tylko gałązki wykonane z polietylenu co nadaje jej jeszcze bardziej naturalnego charakteru.

Choinka jest wykonana z tworzyw odpornych na odkształcenia, zmianę barwy oraz temperatury. Każda gałąź posiada imitację łodygi oraz dodatkowe druciane wzmocnienie, będąc przy tym nadal miękka w dotyku.

Twój komfort jest najważniejszy, dlatego rozkładanie sosny jest proste i bezpieczne. Gałązki sosny himalajskiej mocowane są do wytrzymałego drutu za pomocą nici, która na końcu tworzy piękne jedwabne wykończenie.

Dlaczego warto kupić sosnę himalajską pe/pvc?

  • W całości zrobiona z materiałów najwyższej jakości
  • Wyrób z Polski
  • Produkt premium
  • Inspirowana naturą
  • W komplecie znajduje się metalowy stojak
  • Bezpieczny montaż bez obawy o zranienia

Zamów sosnę himalajską pe/pvc już teraz aby wprowadzić magię i radość do twojego domu!

Wysokość choinki Długość czubka Średnica Długość pnia
Wysokość Średnica Ilość tipsów (PCV) Ilość tipsów (PE) Ilość koron Wysokość pnia Długość czubka Waga netto
240 cm 140 cm 561 1176 17 20 cm 15 cm 17 kg
210 cm 125 cm 458 984 15 20 cm 15 cm 13 kg
180 cm 100 cm 294 768 13 20 cm 15 cm 9,5 kg
150 cm 85 cm 168 567 11 20 cm 15 cm 7 kg
120 cm 75 cm 102 423 9 20 cm 15 cm 5 kg