;
Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa
search
  • Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa
  • Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa
  • Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa
Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa
Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa

Choinka sztuczna sosna kryształ oliwkowa

260,00 zł
Brutto
Wysokość: 120 cm
Ilość

Boże Narodzenie coraz bliżej, dlatego jeśli nie kupiłeś jeszcze królowej świątecznych dekoracji, to jest właśnie ten czas!

Atmosfera białych świąt oraz wręczanie prezentów będzie o wiele przyjemniejsze w towarzystwie naszej sztucznej choinki z kryształkami!

Sosna kryształ wygląda urzekająco i bardzo oryginalnie. Jak sama nazwa wskazuje, drzewko zostało przez nas ubrane w błyszczące kryształki, które pięknie się mienią i jeszcze bardziej wprawiają w świąteczny nastrój. Brokat wraz ze specjalnym szkiełkiem są ręcznie przez nas nakładane na gałązki ścięte w stożek. Dodatkowo część gałązek malujemy specjalną farbą, aby kryształki na choince były jeszcze wyraźniejsze.

Odpowiedni dobór 3 rodzajów folii PVC odzwierciedla naturalny kolor głębokiej zieleni, oraz brązowe gałązki drzewa. Sztuczna choinka z kryształkami ma długie na około 4 cm, zgrabne igiełki wycięte z najwyższej jakości folii. Specjalna technika układania szkieletu choinki pozwoliła uzyskać grubą, puszystą formę, Możesz udekorować ją nawet najcięższymi ozdobami! Sosnowe gałązki osadzone są na podwójnym stalowym drucie, który stabilizuje całą konstrukcję. Drucik pozwala również na swobodne rozłożenie koron choinki, dzięki czemu jej kształt będzie zależał całkowicie od Ciebie.

Aby nadać kryształowej choince dodatkowej autentyczności, na gałązkach znajdziesz naturalne sosnowe szyszki, które przymocowane są na stałe. Sztuczna choinka z kryształkami posiada wysoką jakość materiałów podobnie jak pozostałe nasze choinki. Występuje aż w trzech kolorach: srebrna, oliwkowa i złota.

Dlaczego warto kupić sosnę kryształ?

  • Zrobiona z wysokojakościowej folii PVC
  • Oryginalne zdobienie kryształkami
  • Naturalne szyszki na gałązkach
  • Inspirowana naturą
  • Plastikowy stojaczek

Czy Twoja rodzina marzy o oryginalnej i wyszukanej choince? Zamów naszą sztuczną choinkę z kryształkami, która przypominająca prawdziwe leśne drzewka pachnące szyszkami!

Wysokość choinki Długość czubka Średnica Długość pnia
Wysokość Średnica Ilość tipsów (PCV) Ilość koron Wysokość pnia Długość czubka Waga netto
250 cm 150 cm 857 17 20 cm 25 cm 13 kg
220 cm 130 cm 698 15 20 cm 25 cm 11,2 kg
180 cm 110 cm 523 13 20 cm 25 cm 8,5 kg
150 cm 90 cm 364 11 20 cm 25 cm 5,8 kg
120 cm 80 cm 231 9 20 cm 25 cm 4,4 kg