;
Sosna z gałązkami PE ośnieżona
search
  • Sosna z gałązkami PE ośnieżona
  • Sosna z gałązkami PE ośnieżona
  • Sosna z gałązkami PE ośnieżona
Sosna z gałązkami PE ośnieżona
Sosna z gałązkami PE ośnieżona Sosna z gałązkami PE ośnieżona Sosna z gałązkami PE ośnieżona

Choinka sztuczna sosna z gałązkami PE ośnieżona

310,00 zł
Brutto
Wysokość: 120 cm
Ilość

Wyjątkowy grudniowy czas urzeka chyba każdego. Nie masz jeszcze idealnej choinki na ten magiczny rodzinny czas? Nic straconego, mamy dla Ciebie ośnieżoną sosnę z gałązkami pe. Miękka i puszysta, znana wszystkim fanom pięknych krajobrazów.

Sosnę można spotkać na terenie całego kraju. Dzięki temu, że w jej pniu powstają dziuple, jest miejscem zamieszkania wielu gatunków zwierząt - ptaków i małych ssaków na przykład wiewiórek. Teraz twoja kolej dać jej szansę zamieszkać z Tobą!

Choinka sztuczna ośnieżona to dostojna, urocza sosna wyrabiana z atestowanej folii wysokiej klasy - PVC. Dzięki trzem rodzajom folii zielonej oraz brązowej imitującej naturalną łodygę gałązek, całość wygląda bardzo naturalnie i zbiera zachwycone spojrzenia domowników. 

Gałązki w odcieniu zieleni stworzone zostały z folii pociętej na małe igiełki o długości 4 cm. Brązowy rodzaj folii dodany do choinki imituje jej delikatne łodygi. Sosna z gałązkami pe ośnieżona wyróżnia się na tle innych choinek dodatkiem specjalnych gałązek PE - polietylenowych, które mają imitować prawdziwą gałązkę. Pomalowanie białą, delikatną farbą końcówek gałęzi sprawia, że nasza sztuczna choinka ośnieżona wygląda jak wyjęta z ośnieżonego lasu. Teraz możesz mieć cząstkę zimowej, mroźnej aury w swoim wnętrzu! Uwielbiasz produkty wzorowane naturą? Do gałązek naszej choinki przymocowane zostały również naturalne szyszki!

Wszystkie łodygi są przytwierdzone do metalowego sześciokątnego pnia, co da Tobie gwarancję trwałości produktu oraz jego stabilność podczas użytkowania. Sosna z gałązkami pe ośnieżona jest także prosta i bezpieczna w rozkładaniu.

Dlaczego warto kupić sosnę z gałązkami pe ośnieżoną?

  • Choinka sztuczna ośnieżona jest wykonana z folii PVC i PE
  • Pięknie, delikatnie zdobiona 
  • Gwarancja jakości
  • Plastikowy stojak do kompletu
  • Gałązki PE dodają jeszcze większej naturalności choince

Spędź najpiękniejsze, rodzinne święta wśród choinki inspirowanej naturą i zamów piękną sosnę - sztuczną choinkę ośnieżoną z gałązkami pe!

Wysokość choinki Długość czubka Średnica Długość pnia
Wysokość Średnica Ilość tipsów (PCV) Ilość tipsów (PE) Ilość koron Wysokość pnia Długość czubka Waga netto
250 cm 150 cm 812 162 17 20 cm 25 cm 13,4 kg
220 cm 130 cm 670 144 15 20 cm 25 cm 11,5 kg
180 cm 110 cm 488 111 13 20 cm 25 cm 8,7 kg
150 cm 90 cm 324 81 11 20 cm 25 cm 6 kg
120 cm 80 cm 215 60 9 20 cm 25 cm 4,5 kg