;
Choinka PVC sosna naturalna
search
  • Choinka PVC sosna naturalna
  • Choinka PVC sosna naturalna
  • Choinka PVC sosna naturalna
Choinka PVC sosna naturalna
Choinka PVC sosna naturalna Choinka PVC sosna naturalna Choinka PVC sosna naturalna

Choinka sztuczna sosna naturalna

220,00 zł
Brutto

Bardzo dobrze znany nam mieszkaniec naszych rodzimych lasów. 

Wysokość: 120 cm
Ilość

Bardzo dobrze znany nam mieszkaniec naszych rodzimych lasów. Mowa oczywiście o sośnie, którą określa się jako zwyczajna lub pospolita. Grudzień za pasem, dlatego jeśli nie kupiłeś jeszcze choinki, nasza propozycja to piękna, sztuczna sosna.

Drzewko to występuje tak często, że pokrywa większość terenów naszego kraju. Dzięki temu, że w sośnie powstają liczne dziuple, jest miejscem zamieszkania licznych gatunków ptaków czy wiewiórek! Daj jej szansę i pozwól by nasza choinka zamieszkała teraz w Twoim świątecznym wnętrzu!

Dzięki temu, że sosna sztuczna jest bardzo gęsta i puszysta, wygląda bardzo uroczo i przytulnie w każdym domu. Gałązki o pięknej zielonej barwie stworzone zostały z małych igieł o długości 4 cm, dodatkowo wzbogacone o łodygę, którą imituje brązowa folia. Sosna naturalna powstała z wysokiej jakości, atestowanej folii PVC. Efekt naturalnego wyglądu drzewa uzyskujemy dzięki połączeniu aż trzech rodzajów folii zielonej.

Gałęzie choinki przytwierdzone są do metalowego pnia w kształcie sześciokąta. Solidne ułożenie wszystkich elementów daje gwarancję stabilności. Możesz spokojnie ubrać choinkę w dowolne, nawet ciężkie ozdoby bez obaw, że choinka się przewróci lub przechyli. Tak jak pozostałe nasze choinki sztuczne, sosna jest łatwa i bezpieczna w montażu. To zatem wyróżnia naszą propozycję, oferując Tobie kolejną kolejną ciekawą alternatywę!

Dlaczego warto kupić sosnę naturalną?

  • W całości wykonana z PVC
  • Wyrób Polski
  • Gwarancja jakości
  • Stojak plastikowy do kompletu
  • Prosta i bezpieczna w montażu
  • Naturalna, bez zdobień

Przeobraź swój dom w niesamowite świąteczne wnętrze z choinką sosna naturalna. Zamów i ciesz się ciepłem rodzinnych świąt!

Wysokość choinki Długość czubka Średnica Długość pnia
Wysokość Średnica Ilość tipsów (PCV) Ilość koron Wysokość pnia Długość czubka Waga netto
250 cm 150 cm 857 17 20 cm 25 cm 12,5 kg
220 cm 130 cm 698 15 20 cm 25 cm 11 kg
180 cm 110 cm 523 13 20 cm 25 cm 8,2 kg
150 cm 90 cm 364 11 20 cm 25 cm 5,5 kg
120 cm 80 cm 231 9 20 cm 25 cm 4 kg