;
Choinka PCV sosna kwitnąca
search
  • Choinka PCV sosna kwitnąca
  • Choinka PCV sosna kwitnąca
  • Choinka PCV sosna kwitnąca
Choinka PCV sosna kwitnąca

Choinka PCV sosna kwitnąca

260,00 zł
Brutto
Wysokość: 120 cm
Ilość

Kto nie zna tej dostojnej rośliny, tak gęsto porastającego nasze polskie lasy i zagajniki? Chyba nie ma takiej osoby, ponieważ choinka ta jest pięknym i eleganckim drzewem znanym wszystkim od wieków. Czytasz oczywiście opis sosny, którą określa się jako sosna zwyczajna lub pospolita.

Czas leci nieubłaganie, święta już niebawem! Sosna kwitnąca sztuczna doskonale wypełni każdy rodzaj wnętrza i nada im wyjątkowej magii.

Nasze drzewko zostało specjalnie zaprojektowane tak, by łudząco przypominało choinkę w porze kwitnienia. Aby nadać jej tak oryginalnego charakteru, użyliśmy w tym celu drobinek zielonej farby. Przyozdobione nią drobne końcówki gałązek sprawiają, że sosna kwitnąca pvc wygląda niemal jak żywa!

Dodatkowo, oferowane Tobie drzewko posiada gęstą i puszystą strukturę. Wszystkie gałęzie uzyskane zostały z igieł o długości 4 cm, wzbogacone o łodygę, którą imituje folia w kolorze brązowym. Wszystkie te cechy i wdzięczny charakter sosny kwitnącej, pozwolą Tobie wraz z rodziną od razu poczuć klimat i ciepło zbliżających się świąt. Efekt naturalnego wyglądu otrzymaliśmy dzięki odwzorowaniu głębokiej barwy igieł oraz połączeniu trzech rodzajów wysokiej jakości folii PCV w kolorze zielonym.

Metalowy pień w kształcie sześciokąta solidnie utrzymuje wszystkie gałęzie choinki. Daje to Tobie gwarancję bezpiecznego montażu oraz stabilność całej konstrukcji. Udekoruj choinkę jak lubisz nie obawiając się, że ozdoby będą za ciężkie. Choinka się nie przechyli!

Dlaczego warto kupić sosnę kwitnącą?

  • W całości wykonana z PVC
  • Produkowana w Polsce
  • Wysoka jakość
  • Stojak plastikowy
  • Prosta montaż
  • Delikatne zdobienia

Stwórz wymarzone świąteczne wnętrze, zamów sosnę kwitnącą i udekoruj ją najpiękniejszymi ozdobami!

Wysokość choinki Długość czubka Średnica Długość pnia
Wysokość Średnica Ilość tipsów (PCV) Ilość koron Wysokość pnia Długość czubka Waga netto
250 cm 150 cm 857 17 20 cm 25 cm 12,5 kg
220 cm 130 cm 698 15 20 cm 25 cm 11 kg
180 cm 110 cm 523 13 20 cm 25 cm 8,2 kg
150 cm 90 cm 364 11 20 cm 25 cm 5,5 kg
120 cm 80 cm 231 9 20 cm 25 cm 4 kg