Firma NOVATOM - producent choinek sztucznych. Zapoczątkowała swoją działalność z wyjątkowej pasji do tworzenia pięknych, świątecznych drzewek. Pragnąc utrwalić ich wyjątkowy wygląd i niepowtarzalne kształty, zaprojektowaliśmy sztuczne choinki na wzór żywych i naturalnych drzewek, w taki sposób, aby jak najwierniej odwzorowały wygląd sosny, jodły, świerka.

Nasza działalność sięga 1994 roku, gdy po raz pierwszy zaoferowaliśmy naszym Klientom wyjątkowe sztuczne choinki, stworzone tak aby odzwierciedlać prawdziwe drzewka iglaste. Obecnie w naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości sztuczne choinki, zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z materiałów wyłącznie najwyższej jakości.

Przez wiele lat doskonaliliśmy naszą wiedzę oraz testowaliśmy wiele nowych materiałów, aby móc stworzyć drzewka świąteczne, które łudząco przypominają prawdziwą choinkę przyniesioną prosto z lasu. To bardzo ważne dla nas, a w szczególności dla naszych Klientów, aby móc oddać realizm i wyjątkowe piękno prawdziwego drzewka, które można spotkać w lesie iglastym. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę nad produkcją unikalnych choinek sztucznych oraz poświęcenie w poszukiwaniu najnowocześniejszych technologii oraz współczesnych rozwiązań sprawiło, że tworzymy najwyższej klasy produkty wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. To dla nas bardzo ważne, ponieważ ich uwagi oraz podpowiedzi pozwoliły nam stać się jedną z największych i wiodących firm, specjalizujących się w produkcji sztucznych drzewek świątecznych klasy Premium.