;
  • Obecnie brak na stanie
Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)
search
  • Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)
  • Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)
  • Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)
  • Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)
Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)
Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC) Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC) Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC) Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)

Choinka sztuczna sosna tatrzańska mix (PE + PVC)

550,00 zł
Brutto
Wysokość: 120 cm
Ilość
Obecnie brak na stanie

Co roku wszyscy, zarówno ci mali i duzi, czekają na ten jedyny magiczny wieczór pełen prezentów, radosnej krzątaniny i świątecznych kolęd. Nie ma wspaniałej oprawy świątecznej bez kolorowo ozdobionej choinki, dlatego nasza sosna tatrzańska pe/pvc pe/pvc czeka na to byś pięknie ją przyozdobił razem ze swoją rodziną!

Sosna tatrzańska to puszysta, dostojnie wyglądająca choinka z niebiesko-zieloną barwą igieł. Stwórz klimat górskich lasów w swoim wnętrzu! Dzięki dokładnie oddanej kolorystyce oraz kształcie, choinka wygląda niesamowicie i zachwyci każdego, kto na nią spojrzy.

Nasze drzewko wykonane jest z polietylenu PE oraz PVC. Są to dwa wysokogatunkowe materiały. Takie połączenie pozwoli Tobie korzystać z produktu o charakterze luksusowym z zachowaniem równocześnie świetnej ceny. Sosna tatrzańska bazuje na mocnej konstrukcji, solidnym mocowaniu elementów oraz żywych barwach, tak by nie można było jej odróżnić od innych produkowanych przez nas choinek PE. Pozwoli to Tobie cieszyć się wysokojakościową choinką mając do dyspozycji tańszą cenowo alternatywę.

Trwałość materiałów zadba o to, byś mógł korzystać z naszej choinki i cieszyć się jej wspaniałym wyglądem przez długie lata. Nie zaszkodzą jej zmienne czynniki zewnętrzne, wilgotność powietrza  czy sposób przechowywania. Sosna tatrzańska pe/pvc jest wypełniona od środka gałęziami foliowymi a wykończenie frontów koron polietylenem, pomogło przeobrazić drzewko w doskonałą imitację tych naturalnie występujących. Zadbaliśmy o każdy szczegół, dlatego każda gałązka została przywiązana do metalowego drucika jedwabną nicią. Widzisz w ten sposób przed sobą produkt premium, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dlaczego warto kupić sosnę tatrzańską pe/pvc?

  • Hybrydowe choinka wykonane z PE oraz PVC
  • Produkt premium z Polski
  • Wzorowany na naturalnie występujących sosnach
  • Świetna trwałość i jakość materiałów
  • Stojak metalowy w komplecie

Zaproś królową polskich Tatr do świątecznego domu i zamów już dziś sosnę tatrzańską pe/pvc!

Wysokość choinki Długość czubka Średnica Długość pnia
Wysokość Średnica Ilość tipsów (PCV) Ilość tipsów (PE) Ilość koron Wysokość pnia Długość czubka Waga netto
240 cm 140 cm 645 1446 17 20 cm 15 cm 15 kg
210 cm 125 cm 505 1206 15 20 cm 15 cm 12 kg
180 cm 100 cm 323 936 13 20 cm 15 cm 8,7 kg
150 cm 85 cm 181 618 11 20 cm 15 cm 6,2 kg
120 cm 75 cm 90 441 9 20 cm 15 cm 4 kg