;
  • Obecnie brak na stanie
Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony
search
  • Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony
  • Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony
  • Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony
Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony
Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony

Choinka PVC świerk skandynawski ośnieżony

480,00 zł
Brutto
Wysokość: 120 cm
Ilość
Obecnie brak na stanie

Lśniące, kolorowe ozdoby dookoła i świąteczne piosenki w tle. Brakuje jeszcze najważniejszego elementu świątecznego wystroju - dorodnej choinki.

Świerk skandynawski ośnieżony podkreśli piękno rodzinnych spotkań i będzie idealnym towarzyszem przy wręczaniu prezentów! Możesz wyobrazić sobie teraz odrobinę północnego klimatu nie wychodząc z domu, dzięki naszej niepowtarzalnej choince.

Świerk pvc ośnieżony całościowo wykonany jest z folii PVC w kolorze głębokiej zgniłej zieleni. Kolor pięknie oddaje naturalny odcień drzewka w jego naturalnym środowisku i kojarzy się z roślinnością wilgotnych lasów Skandynawii. Barwa jest dość ciepła i przygaszona dzięki dodatkowi żółtego pigmentu, jednak ciemniejsza i bardziej nasycona niż oliwkowa. W przeciwieństwie do khaki, nie ma w niej brązowych tonów.

Gałązki świerku skandynawskiego są zrobione z cienkich, dość sztywnych igieł o długości około 2 cm. Na całość zostały naniesione płatki śniegu, które są miękkie w dotyku. Biały puch nakładany jest maszynowo, dzięki temu jest bardzo trwały. Jego nakładanie jest nierównomierne, dzięki czemu efekt ośnieżenia jest jeszcze bardziej naturalny. Od środka gałęzie wypełnione są brązową folią, która dodaje naturalnego wyglądu łodygom. Na gałęziach ułożonych w stożek przyczepione są blisko siebie igiełki. Otrzymujesz w ten sposób bardzo mięsistą, widowiskową choinkę.

Dodatkowo wszystkie gałęzie mocowane są do drutu ze stali, który łatwo się rozkłada i daje możliwość wielokrotnego modelowania drzewka. Pień wykonany z metalowego, sześciokątnego profilu nadaje całej konstrukcji trwałości. Stojak w komplecie dopełnia całość, umożliwiając zawieszenie nawet najcięższych ozdób!

Dlaczego warto kupić świerk pvc ośnieżony?

  • Trzy rodzaje folii PVC nadają trwałości
  • Głęboki kolor zieleni pokryty jest trwałym białym puchem
  • Stabilny stojak
  • Prosta w montażu

Zamów świerk skandynawski ośnieżony i wprowadź magię dzikich północnych lasów do swojego domu!

Wysokość choinki Długość czubka Średnica Długość pnia
Wysokość Średnica Ilość tipsów (PCV) Ilość koron Wysokość pnia Długość czubka Waga netto
250 cm 150 cm 1072 17 20 cm 25 cm 17 kg
220 cm 130 cm 858 15 20 cm 25 cm 14,4 kg
180 cm 110 cm 602 13 20 cm 25 cm 10 kg
150 cm 90 cm 410 11 20 cm 25 cm 6,6 kg
120 cm 80 cm 278 9 20 cm 25 cm 4,7 kg